baner strona


18.06.2017

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusa o godz. 1730. W ramach Oktawy Bożego Ciała za  wieczorne procesje odpowiedzialni są: w poniedziałek Centrum, we wtorek Gory, w środę Zawodzie i Bukowiec Górny a w czwartek Wielka Puszcza. Na zakończenie Oktawy dzieci otrzymają błogosławieństwo. W tym dniu będzie zakończenie roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum na Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź dla nich w środę od 17.00.


Liturgia tygodnia :

we środę - św. Alojzego Gonzagi

w piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa( nie obowiązuje post)

w sobotę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela


W piątek 23 czerwca kończy się rok szkolny i katechetyczny. Koniec roku szkolnego jest okazją, by rodzice zainteresowali się również postępami swoich dzieci na drodze zdobywania wiedzy religijnej. Wiedza taka powinna przybliżać do Boga i uczyć jak należy godnie żyć! Zróbmy rachunek sumienia – jak z tych zadań wszyscy się wywiązaliśmy. Uczniowie ze Szkoły Podst. będą mieli Mszę św. na zakończenie roku szkolnego o g.800 Młodzież ze szkół średnich zapraszamy na Mszę św. w piątek o 1800, pół godziny wcześniej jest dla nich okazja do spowiedzi św. Spowiedź dla klas ze Szkoły Podstawowej na lekcjach religii,


Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej.  W Gościu Niedzielnym o przesłaniu Fatimy, które kwestię zbawienia stawia na ostrzu noża. A w Małym Gościu Niedzielnym płyta zespołu Arka Noego.

 
free pokerfree poker