baner strona

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.03.2018

 

Przyjdźmy drugi raz do kościoła na Gorzkie Żale na godz. 17.30. Będzie to piękne uwieńczenie  naszych rekolekcji.


Bóg zapłać za składane przy wejściu do kościoła ofiary, przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu. Do nabycia są baranki Caritasu na stół wielkanocny.


Jutro obchodzimy Uroczystość św. Józefa.


W piątek zapraszamy na wspólną Drogę Krzyżową tylko o godz. 17.30. O godz. 18.00 Mszą św. rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa z Porąbki do Wadowic i Przyłękowa. Dla osób które nie są w stanie brać udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej będzie na Trzonkę.


Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm będzie przed Mszą św. o godz. 11.00 przed kościołem. Tam również po Mszy św. będzie konkurs na najpiękniejszą palmę.Z racji, że w tym dniu przypada Światowy Dzień Młodzieży, w jedności z Ojcem Św. każdy biskup spotyka się w katedrze z młodzieżą ze swojej diecezji. Naszą młodzież  ks. biskup zaprasza do Bielska – Białej na godz. 13.30. Tych, którzy nie będą mogli tam się udać zachęcamy do przyjścia na Gorzkie Żale.


Ciekawa prasa katolicka do nabycia przed kościołem. W Gościu Niedzielnym duże artykuły o naszym regionie, min: o powrocie odnowionego obrazu MB Czanieckiej i największej wsi w Polce czyli Kozach.


W związku ze spowiedziami w sąsiednich parafiach kancelaria nie będzie czynna.

 

 

 

 

 

 
free pokerfree poker