15 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2017

Liturgiczne obchody tygodnia:

w czwartek bł. Czesława

w sobotę święto św. Marii Magdaleny

W piątek z racji trzeciego piątku miesiąca oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką: w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego o badaniach Całunu Turyńskiego, które przeprowadzili uczeni i sprawozdaniu w którym napisali- Całun Turyński opowiada straszliwą historię. Zaś Źródło poświęcone jest św. Józefowi Kalasancjuszowi i szkołom prowadzonym przez Zakon Pijarów.

Przypominamy o pieszej pielgrzymce diecezjalnej na Jasną Górę, która wyruszy 6.08 br. z Hałcnowa. Informacje na plakacie i stronie internetowej pielgrzymki.

W przyszłą niedzielę członkowie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Bielsku Białej będą kwestować po Mszach św. przed kościołem na rzecz Kuchni Społecznej.

SPOŁECZNE:

Dar krwi będzie można złożyć w niedzielę 23.07 br. w godz. 9.00 - 15.00 przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.