III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2018

O godz. 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny w 155 rocznicę Powstania Styczniowego.

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dzisiaj podczas nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego o 16.30 tę intencję podejmiemy.

Liturgiczne obchody tygodnia:

środa św. Franciszka Salezego

czwartek nawrócenie św. Pawła

piątek świętych Tymoteusza i Tytusa

Tegoroczna duszpasterska wizyta kolędowa została zakończona. Bogu miłosiernemu dziękujemy za Jego błogosławieństwo, które nieśliśmy od żłóbka do każdego domu w naszej parafii. Wszystkim Parafianom mówimy „Bóg zapłać” za chrześcijańską gościnność, za dobre słowa i za życzliwość, którą nam okazywano. „Bóg zapłać” osobom, które nas podwoziły do odleglejszych miejsc. „Bóg zapłać” za ofiary, którymi w 30% dzielimy się: z parafią i diecezją. W intencji Parafian, których odwiedziliśmy, zostanie odprawiona  Msza św. dziś o godz. 9.00 - jak to też czynimy w każdą niedzielę. „Bóg zapłać” za ofiary na sprzątanie i na kwiaty składane na ręce służby liturgicznej. Rodziny, które nie mogły przyjąć kapłana z odwiedzinami kolędowymi z powodu nieobecności a chciałyby to uczynić prosimy o umówienie się z duszpasterzami.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym o tym że Polska w Europie jest ostoją chrześcijaństwa, a także o tym że grób śp. Helenki Kmieć zamordowanej wolontariuszki misyjnej w Boliwii stał się miejscem modlitwy nie tylko jej najbliższych. W MGN bezpłatny dodatek - płyta zespołu Małe TGD oraz plakat z Kamilem Stochem.

W naszym kościele w przyszłą niedzielę Koncert Noworoczny podopiecznych Fundacji Braci Golec po Mszy św. o godz. 17.00, a w kościele św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim Chóru Akademii Techniczno-Humanistycznej.