OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019

Dzisiaj przed wieczorną Mszą św. nieszpory niedzielne. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj składane na potrzeby naszej parafii.

Liturgiczne obchody tygodnia:

poniedziałek św. Bonawentury

wtorek NMP z Góry Karmel

piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu  z racji trzeciego piątku miesiąca, a w naszej parafii wieczorem nabożeństwo fatimskie i Msza św. w intencji zmarłych poleconych modlitwom w wypominkach

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką: W Gościu Niedzielnym o tym czym jest szkaplerz i co Maryja obiecuje tym którzy będą go nosić, a także rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk, która założyła klinikę Budzik dla osób w śpiączce. Kolejny odcinek cuda za miedzą o sanktuarium w Czechach Svaty Hostyn.

Przypominamy, że w środy w okresie wakacyjnym, kancelaria jest nieczynna!

Wszystkim parafianom i wypoczywającym w naszej miejscowości gościom życzymy błogosławionej niedzieli.