32 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.11.2018

Dziś w sposób szczególny otaczamy naszą modlitwą naszą Ojczyznę z racji odzyskanej 100 lat temu niepodległości. Składamy podziękowanie za ofiary na potrzeby naszej parafii. Zostały zamontowane bramy do kościoła.

Liturgiczne obchody tygodnia:

w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata

we wtorek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

W piątek 3 piątek miesiąca - oddajemy część Bożemu Miłosierdziu a Msza św. wieczorna w intencji zmarłych wypominanych

w sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

w niedzielę bł. Karoliny Kózkówny, w tym dniu imieniny obchodzi ks. bp Roman  Pindel - modlimy się w jego intencji.

W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.00 sprawowana będzie w intencji dzieci rocznych z IV kwartału. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

Polecamy Gościa niedzielnego który w całości poświęcony jest przeżywanej uroczystości 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Również można się zaopatrzyć w nowy numer Niedzieli i Cuda i Łaski Boże.

Społeczne: W dniu 17.11 br. w godzinach 10.00 - 16.00 na terenie PZ nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku pod nazwą "Dzień Dawcy Szpiku dla Michała i innych". Więcej informacji na plakatach i ulotkach przy wejściu do kościoła.