OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ

ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 20.05.2018

Zapraszamy na nabożeństwo majowe: dzisiaj o 17.30 w dni powszednie o 18.00

Liturgiczne obchody tygodnia:

poniedziałek - drugi dzień Zielonych Świąt - święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w kościele parafialnym o 7.00, 9.00, i 18.00. W kaplicy w Kozubniku o godz. 16.00.

czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana jest to zarazem dzień modlitw za Kościół w Chinach

piątek św. Urbana - procesja po wieczornej Mszy św. do kaplicy św. Urbana z modlitwą o dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych

sobota św. Filipa Nereusza, w tym dniu święcenia kapłańskie

W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy - kiedy kończy się okres Komunii św. w okresie wielkanocnym

We wtorek przypada 23 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w naszej diecezji

Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę z Porąbki do Kalwarii Zebrzydowskiej, która wyrusza 15 czerwca

W niedzielę 10.06.20018 odbędzie  się Marsz dla życia w Żywcu. Więcej informacji o marszu na plakacie.

Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym o tym dokąd zmierza Europa, czyli o powrocie do pogaństwa i człowieku, który nie jest Bogiem, a także o tym że Bóg kocha grzeszników. W MGN o tym jak zostać mistrzem w życiu i dodatek wszystko o Mundialu 2018.